Helló Világ!
Üdvözlet! Ez az első saját WordPress-bejegyzés. Módosítható, vagy törölhető, aztán megkezdhető a honlap tartalommal történő feltöltése!
Üdvözlet! Ez az első saját WordPress-bejegyzés. Módosítható, vagy törölhető, aztán megkezdhető a honlap tartalommal történő feltöltése!
A közel három hétnyi balkáni kirándulásunk után a naplók beszámolói mellett rengeteg dolog van még, amiről úgy gondolom megérdemel egy külön posztot:
A cím persze túlzás, de hazudnék, ha azt mondanám nem foglalkoztat napok óta a dolog.
Mennyivel egészségesebb az édesítő a cukornál?
Adható-e egy egészséges, nem cukorbeteg gyereknek?
Mi az a mennyiség, ami még elfogadható ezeknek a kemikáliáknak a fogyasztásából?
Nem jobb-e a gyümölcscukor, agave szirup, rizs szirup használata, vagy az egészséges életmód jegyében a nullkalóriával kecsegtető édesítő a megoldás?
Tényleg fehér méreg a cukor?
Örülnék neki, ha megosztanátok a saját gondolataitokat, mert sokakkal együtt én sem ülök a bölcsek kövén…
Hétfőn a Nők boldogan csaptak le néhány szép cső kukoricára a piacon. Megfőzni nem volt kedvem, inkább valami kíméletesebb módon szerettem volna elkészíteni.
Így aztán kikevertem egy kis fűszervajat.
5 dkg vaj
2 csipet só
1 csokor petrezselyem szára
2 gerezd fokhagyma
A vajat összekevertem a finomra vágott petrezselyemszárral, a szintén kellően felaprított fokhagymával és jól megsóztam. Méretes alufóliát téptem, ráfektettem a megpucolt csövet, ráhalmoztam egy kevés vajat, beleforgattam a fóliába és tepsire raktam.
185 fokon majd egy órát hagytam párolódni.