Irány a Könyvhét! Isten éltessen Agave!

Ma nem főzök. Először is, mert Kriszta barátnőmet elcsaltam az Arribába, másrészt meg a Nőket oltogatom a könyv szerelmével. 

Holnap is könyvezni fogok, a legkedvesebb magyar könyvkiadóm 5 éves. Nagyon tetszik az, amit behoznak Magyarországra. Nagyon tetszik az, ahogy csinálják. Fórummal, közvetlenséggel, állandó válaszkéréssel az Olvasótól. 

Az általuk kiadott könyvek felét tuti, hogy olvastam s mivel állandó kölcsönkönyvtárként is funkcionálok, így mások is olvashatták Saylor, Block, Clarke, Gaiman, Hamilton, Banks, Carr, Moore, Sansom könyveit.

Örömmel tölt el, hogy van egy olyan kiadó, aki képes – a rosszindulattal ponyvának titulált – minőségi szórakoztató és detektívregények, sci-fi-k egész olyan sorát előhozni, ami megállja a helyét a magasabbrendűnek gondolt szépirodalom mellett is. 

Boldog Szülinapot Agave! 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Friss lekvárt neki!

Anna tegnap nem jól ébredt. A környéken taroló rota őt is ledöntötte, már amennyire egy rókázást ledöntésnek lehet nevezni. Tegyük hozzá, hogy másfél éve, amikor Zsófi már a kiszáradás szélén volt, a virgonc Anna csak totálisan összefertőzött mindenkit a környezetében, de neki semmi baja nem lett. Így aztán csodáltam is, hogy neki sikerült a felelőtlenül játszótérre szabadított vírusgazdáktól (nem térek ki rá, bár az is megérne egy posztot, hogy a szülő felelőssége miben áll) összeszednie a nyavalyát.

Így aztán nem mentünk sehova, ehelyett rántott levest csináltam, meg egy hatalmas adag tejberizst. Ebből a lányok banánnal ettek egy-egy adagot, a férjemnek tokajiba puhított déligyümölcsökkel fejeltem meg, a magamét viszont a friss lekvárommal díszítettem.

Tejberizs

bő 1 liter tej

2 darabka fahéj

10-15 dkg cukor

1/2 rúd vanília

csipet só

bögrényi rizs

5 dkg vaj

A rizst felteszem főni a sós, cukros tejben. Ha már nagyon kezd elfőni a tej, viszont a rizs még nem egészen puha pótlom. Mikor kész, akkor beleeresztem a vajat, elkeverem, tálakba, vagy egy nagy tálba szedem és melegen vagy hidegen megesszük.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Re-poszt Cserkének

Nekünk nincsenek ebihalaink, viszont béka az sokszor jár felénk, így a tetőtérben. :)

Ő volt a tegnap esti vendégünk:

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Eperlekvár

A szomszédasszonyom jóvoltából, hozzájutottam egy tálnyi, épp túlérésnek induló, csodás házi eperhez. Egy keveset félretettem Annának, a többiből meg főztem egy ki
s lekvárt. S ahogy ott álltam és kavartam a már cukorral fortyogó lekvárt, az illatok megint messze repítettek.

 

Eperlekvár
1 kg eper
1/2 kg cukor
Az epret alaposan megtisztítom, lábasba teszem, kicsit krumplinyomóval megtöröm, folytonos kavargatás mellett felforralom, 20 percig főzöm. Ezután hozzáadom a cukrot és megvárom, amíg felforr és újabb 20 percig kavarom állhatatosan, hogy le ne égjen. Üvegbe töltöm, alaposan lezárom (legjobb erre a celofán), majd dunsztba teszem és egy napig benne is hagyom.
Dunsztba-tétel: az üvegeket lefedve, sűrűn egymás mellé teszem, majd alaposan körbebugyolálom takarókkal, esetleg ráborítok egy nagy tollpárnát. A teljes kihűlésig ebben hagyom.

Tags:

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS