Szörnyenmákos

Akinek baja van a mákmániámmal tovább ne is olvasson. Mert bizony ez megint egy mákos recept.

A vasárnapi ebéd után hiányzott valamilyen desszert. Többé-kevésbé körvonalazódott a fejemben, hogy mit szeretnék, aztán amíg a Nők az ikrekről néztek egy bölcs ismeretterjesztő filmet, addig gyorsan összeraktam és megsütöttem.

Egy kis tejszínhabrózsával lazítva csodálatos.

Omlós mákos pite

Tészta:

18 dkg finomliszt

2 dkg nádcukor

csipet só

1 ek hideg víz

11 dkg hideg vaj

Töltelék:

15 dkg darált mák

14 dkg nádcukor

1 nagyobb tojás

7 dkg vaj

1 dl tejszín

A sós, cukros lisztet a vajjal elmorzsolom, majd a vízzel tésztává összedolgozom. Fóliába csomagolom és egy órára bedugom a hűtőmbe.
A töltelékhez a mákot összekeverem az olvasztott vajjal, a cukorral, a tejszínnel és a tojással.
A hűtőből kivett tésztát lisztes deszkán pitetálnyira nyújtom, abban elfektetem. A mákos tölteléket beleöntöm ráfektetem a fél szilváimat és a tálamat a 180 fokra előmelegített sütőbe tolom.  Nagyjából 45-50 perc alatt készre sütöm.

Tags: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Rántott hús

A vasárnapi ebédek elmaradhatatlan sztárja nálunk ritka vendég. Ennek persze több oka van. Először is nagyon jó hús kell hozzá, amihez egyre nehezebb hozzájutni, főleg, hogy az utolsó 10 évben a karajból eltűntek azok a halvány zsírerek, amik olyan tökéletes alanyává tették a panírban való megsütésnek. Aztán meg ott az elhasználandó olaj mennyisége, ami szintén nem elhanyagolható, főleg ha azt is számításba vesszük, hogy sütésre évi 2 l olajat használok el és azt is főleg a fánk szezonban. Végezetül nagy hátráltató tényező az egylégterű lakás kiszellőztetése.

Így aztán a Nők legtöbbször anyánál találkoznak, a róla találóan Muczi-húsnak keresztelt aranybarna, ropogós hússzelettel.

Pénteken viszont – a hétvégi bevásárláskor- rám tört a rántott hús utáni vágy. Egy kiadós borsófőzelék mellé adtam.

Még Zuzunak is ízlett.

 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Zsálya, az ezerarcú

Használtok zsályát? Tudjátok, hogy milyen egészséges és hogy az amerikai unokatestvérét a sámánok használták, ha közelebb szerettek volna kerülni a szellemvilághoz?

Zsályológia a Mindemegettén.

 

 

(kép innen)

Tags:

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Szeptemberi gasztroprogramok

A hét közben tapasztalt november remélem már távozóban, hogy átadja a helyét a melegen simogató vénasszonyok nyarának.

S hogy mit is csináljuk, ha hívogatóan szép az idő? Menjünk fesztiválozni!

Szeptemberi ajánlóm a Mindmegettén.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS