Campagna, Salerno, HAM radio

Az egész napos utazásnak nagyjából délután négykor szakadt vége, mire megérkeztünk a tavaszi álmát alvó dél-itáliai tengerpartra.
A római korban méltán népszerű Amalfi-öböl még nem a legszebb arcát mutatta. A tenger ugyan csillogóan elbűvölő volt, de a környezetre még ráfért egy alapos renoválás a hosszú tél után.

A télben ragadt part egyik hoteljénél találkoztunk házigazdánkkal, Orste-vel. Oreste-ről eleddig csak hallottunk, illetve a férjemmel folytatott levelezés alapján kezdett kialakulni bennünk egy kép. Egy tipikus olasz fiatalemberről, ehelyett a mentőangyalunkként – merthogy sikeresen eltévedtünk, ami 15 óra vezetés és a hatodrangú utak remek kitáblázottsága miatt annyira nem is csodálható – Dezsi barátunk és Réz Andás ötvözete pattant ki a kocsiból. A hihetetlenül közvetlen és vidám úriember beterelt minket a szállóba, ahol megtudtuk, hogy nem fogunk lakni, mert majd az ő Agropoliban lévő otthonának vendégszeretetét élvezzük.

Ennek én szívből örültem, de egy mellékhelységgel való találkozás még boldogabbá tett volna. A recepción gyorsan rá is kérdeztem, hogy ugyan merre.,erre a hölgy nagyon kedvesen megmagyarázta, hogy amennyiben a szálló lakója vagyok, akkor vegyem igénybe a szobám nyújtotta lehetőségeket, egyéb esetben meg nagyon sajnálja, de a földszinti közös mellékhelység vendég hiányában pillanatnyilag nem üzemel. Magyaránt izzadjam ki.

Így aztán már meg sem lepett, hogy a sótlan és kissé ostoba pincérünk a latte címén 3 pohár meleg tejet szervírozott nekünk. Legalább az aprósüti finom volt.  A szék meg kényelmes.

A hotelt ezután gyorsan elhagytuk és közel 20 perces áldatlan olasz sítlusban való vezetés után (záróvonalon át, indexes hírből sem ismerve, egymásnak bárhonnan bevágva) megérkeztünk Orsete házához. Oreste egyébként Baia-i lakos, de ezt a házat láthatóan kedvtelésből szépítgeti. Nem is csodálom, a nappaliból olyan örökpoanoráma nyílik a tengerre és az amalfi öböl déli végén tornyosuló várromra, ami minden pénzt megér.

Megérkezésünk után röpke két óránk maradt kissé regenerálódni. Én ebből egy bővet alvással töltöttem, majd átöltözve nekilendültünk a Salernoi rádióamatőr klub (Ari Salerno ) meglátogatásának.

A dolog akár szánalmasnak is  hangozhat az én szemszögemből, hiszen csak koca rádiómataőr vagyok és a magyar nyelvű összejövetelektől is borsdózik a hátam. Ez mégis más volt. Az emberek olasz mód hangosan, boldogan és élénken élik a maguk klubéletét és a számunkra összedobott vacsora meg minden lehetséges aznapi kínszenvedésünkért kárpótolt.

Az klubelnök édesanyja és a klub vezetőhelyettesének főztje zseniális volt. Ettünk házi fritattát vad zöldspárgával, ettünk paradicsomos raguval rakott cukkinit, bivaly mozzarellával. Magában zabáltuk a bivaly mozzarellát, kóstoltunk sült, héjazott paprikát, amit olajbogyóval érleltek össze egy kis olívaolaj segítségével, kóstoltunk serpenyőben sült, hélyas paprikát, ettünk rizssalátát, focacciát, pizzát, majd kétféle tortát is. az egyik egy ricottával dúsított rizskoch volt, amit vékony omlóstésztába burkolba sütöttek tortává, a másik egy az általunk ismert vakondtúrásra emlékeztető torta volt. Belül egyáltalán nem édes, ellenben csokis piskóta, mogyorókrém és néhány szint parféra emlékeztető tejszínhab.
Isteni volt. Minezt spumante-val és egy kis szicíliai marsalával öblítettük le.

A nyelvi korlátokat meg felülírta a gasztronómia. Az egyik hölggyel remekül elbeszélgettünk, megválaszolgatta a hozzávalókkal kapcsolatos kérdéseimet, sőt azt is elmesélte hogy ő nápolyi, így mélységesen felháborítja, hogy a salernóiak, a focacciát nevezik pizzának, holott annak köze nincs hozzá.

Az est végén az egyik úrtól kaptam egy zacskó friss citromot a kertjéből és egy majdani úrtól néhány szál sárga virágot, tisztelete jelül.

Klassz esténk volt. Most megyek kipihenem az elmúlt bő napot és felkészülök a holnapra.

11

Tags:

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Választások 2010

A vasárnapi malőrsorozat még csak készülőben volt, amikor a konyhámban kisült a pogácsa.

Terveim szerint az eredmények hallgatása közben majszoltuk volna el a sajtos, omlós pogácsákat, ám az események felülírták a terveket, így egy orbitális kabaré közepette ettük, miközben vadul facebook-oltunk, nagyokat röhögve Süveges Gergő remek átkötésein.

Azt hiszem sokat nyertünk vele, hogy az m1-en követtük az eseményeket. Egyrészt a társaság film helyett az ovb önmarcangolását adta élőben, ami bármilyen b-kategóriás amerikai film színvonalát hozta, másrészt a műsorvezető is hamar és jól feltalálta magát ebben a rém idétlen helyzetben.

Mozgalmas esténk volt. El is fogyott az összes pogácsa.

Kemencés pogácsa

25 dkg finomliszt

13 dkg rétesliszt

7 g száraz élesztő

10 dkg vaj

1,75 dl mascarpone

2 csipet só

2 tojás

10 dkg füstölt trappista

A hozzávalókat egy tojás és a sajt kivételével a kenyérsütő üstjébe szórom, majd dagasztatom és egy kicsit kelesztetem is. Ezután nyújtom, kicsi szaggatóval helyre pogácsákat faragok és ezeket a sütőpapíros tepsire ültetem. Elhabart tojással megkenem őket és a finomra reszelt sajtból tisztes mennyiséget ültetek minden egyes pogácsa tetejére.

160 fokra előmelegített sütőben addig sütöm, amíg a sajt és a pogácsák feneke meg nem színesedik.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Csirkepaprikás

Akik követik a Facebook-on is a konyhám, azok már értesülhettek róla, hogy vasárnap testületileg jóllaktunk egy tisztes adag csirkepaprikásnak köszönhetően.

Nem túl gyakori étel nálunk, de biztos, hogy a blog lassacskán 3 éves fennállása alatt többször készült már. Szinte mindig impulzus-főzés eredményeként született, így eszembe se jutott lefotózni, mielőtt belevetettem magam a tejfölös szafttal egységbe forrt nokedli kanalazásába.

Most vasárnap erőt vettem magamon és a tálalás-evés folyamatba beleillesztettem néhány képkocka felvételét.

Paprikás csirke

4 lehetőleg boldog háztáji csirke comb (azaz 2 csirke 4 combja)

1 fakanálnyi vaj

4 tk pirospaprika

2 fej vöröshagyma

frissen őrölt bors

tejföl

Egy mély serpenyőben vajon megdinsztelem az apróra vágott hagymát. Amíg serceg a hagyma, addig – mint ez vizes zoknitól – megszabadítom a combokat a bőrtől és a húst megkapatom a vajon. Ezután félrehúzom a serpenyőt, megszórom a pirospaprikával,  sózom, majd átforgatom és felöntöm vízzel. Nem teljesen, csak úgy egy bő ujjnyit öntök rá. A serpenyőt fedem, takarékon főzöm a paprikásomat. Időnként megfordítom a húst és megnézem, hogy nem-e főtte el a levét teljesen.

Amikor már puha a hús, akkor borsot tekerek rá és egészen takarékra veszem, majd nekiállok a nokedli elkészítésének.

Nokedli

3 tojás

50 dkg liszt

1 1/2-2 bögre víz

A tojásokat feltöröm, habverővel meghabosítom, sót adok hozzá, majd a lisztet és a vizet. Ha minden rendben, akkor egy kellő sűrűségű masszát kapok a végin. Vizet forralok, sót hintek bele.

Egy közepes lábosra nokedliszaggatót kerítek, kisebb káromkodások közepette megkeresem a szaggatóhoz tartozó lapátot és a már forrongó vízbe apránként beleeresztem a tésztám. Várok amíg feljő, szűröm és dobom is a takarékon sercegő vajra. Összekeverem és újfent nekifeszülök a tésztagyártásnak. Végezetül  az egészet átforgatom egy kicsit a tűz felett.

A nokedlit tálra kanalazom, rákerítek egy szép, omlós combot, meglocsolom a paprikás szafttal és egy kevés tejföllel koronázom. Végezetül – Zsófi legnagyobb boldogságára – friss petrezselyemmel megszórom.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Kexológia

Írtam egy keveset az egyik legkedvesebb kekszemről, a Shortbreadről.

Részletek a Mindmegettén.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS