¡Pues com mayor razón!
Mivel gyerekkel érkeztem, így cél volt olyat venni, amitől nem vetnek lángot, megfelel az ízlésüknek és akad is az étlapon.


Jalapeno nélkül persze mit sem érne az egész, így azért egy adag abból is eltűnt. Szigorúan az én bendőmbe.
A nők élvezték az igen finom chipset. Mártogatták a paradicsomos-tejfölös mártásba, tejfölbe, ették vele a guacamole-t.
Zárásanak meg egy adag fahéjas rizstejen osztoztunk.
Alapjáraton minden nagyon finom volt. Nekem személy szerint megint a sajttal töltött paprika volt a csúcs, Annának a csirkés tortilla, tejfölbe mártogatva, Zsófi a chipsszel jegyezte el magát, amit főleg a paradicsomos mártásban fürdetett.
A kosárkás rendszer jópofa, nem tudom mennyire eredeti, de bárki is találta ki, az idea jó. Szerencsés volt az is, hogy a maradék chiphez rögvest kerítettek papírtáskát. Az üdítőn sem láttam azt a fajta nyerészkedést, amit a legtöbb hely sajnos előszeretettel űz (… a Wasabiban is beszüntették a nagy ásványvizet…gondolom, így minimum egy ezressel többet hagyunk ott…). Pedig itt aztán lehet inni, ha az ember elengedi magát és berendelt mindent, ami erős.








