CuppCake
A CuppCake tortaműhely megnyitójának több okból is nagyon örülök. Először is megint egy blog materializálódott, megmutatván micsoda ereje van az írott szónak, annak, hogy az ember egyszer csak eljut oda, hogy igenis azt szeretné csinálni főműsoridőben, ami a legjobban érdekli, amihez a legtöbb affinitása van. Ezen kívül a bennem élő naphegyi lokálpatrióta is mosolyra fakadt, látván, hogy az egykori krisztinavárosi élet lüktetése lassan-lassan visszatér. Itt egy igényes könyvesbolt, ott egy fantasztikus csokoládé bolt, emitt meg egy kuckolódós, barátnői csevejre hívó aprócska bolt, ahol különféle finomságok mellett nézhetjük, ahogy a Horváth-kert fái élvezik a létet.
Kádár Lilla a CuppCake blog írója és a műhely megteremtője olyan elvekben hisz, amiket magam is szívesen vallok. Minőségi alapanyagokból készített finomságai nem túl édesek, nincs műszínük, elsőre látszik, hogy odafigyeléssel készített alkotások.
A bemutató gazdag ízelítőjében sokféle apróságot kóstolhattam. A még mindig kedvelt cake pop variációk mellett a blog és a hely nevét is ihlető cupcake-ek széles palettájából tobzódhattam, de voltak apró, omlós tésztaágyon pihenő tortácskák és szép ívű habcsókok is.
A Cuppcake tortaműhely hivatalosan januárban nyit, a személyes próbáig nézegessétek a megnyitón készült fotókat.
- Külcsín
- Cake pop
- Belbecs














