Ikresnek lenni jó!
Azoknak, akik errefelé járnak, olvasgatják a blogot, valószínűleg hamar nyilvánvalóvá válik, hogy a Nők, akik a mi segédletünkkel cseperednek: ikrek.
Hogy ikernek lenni milyen: nem tudom. Külső szemlélőként figyelem a lányaimat, de mivel testvér nélkül nőttem fel, még csak nem is sejtem, hogy milyen érzelmi-fizikális kapocs lehet köztük.
Arról viszont, hogy milyen ikres szülőnek lenni: vannak tapasztalataim, amiket szeretnék megosztani mindazokkal, akiket érint, érinteni fog, vagy csak érdekel:
A Születés hete rendezvénysorozat nyitó napján, május 4-én, néhány ikres anya és jómagam, "Ikresnek lenni jó!" címmel egy kötetlen
beszélgetést fogunk tartani, természetesen az ikernevelésről,
gondokról, tapasztalatokról, örömökről és ami ezzel kapcsolatban szóba
jön.






